NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130520_df49

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chodník

Datum nahlášení
13.05.2020

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
špatně průchozí chodník

Lokalita závady
Novoveská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento úsek chodníku není v pravidelném úklidovém režimu, bude provedeno vyčištění v rámci mimořádného úklidu a to v nejbližší možné době.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email