Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Kontejner na bioodpad
Datum nahlášení
13.06.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, bylo by možné umístit kontejner na bioodpad do ulice Duchcovská (konkrétně 285/99)? Děkuji moc
Lokalita závady
Duchcovská 285/99, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, pokud se ve vašem domě zapojí také sousedé, přistavení nádoby na bioodpad určitě možné je, budeme postupovat dle telefonické domluvy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email