Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená kanálová mříž
Datum nahlášení
13.07.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na chodníku v Trnovanské ulici před domem č. 42 je již druhý týden poškozená kanálová mřížka. Je v ní otvor na slušně velkou nohu.
Lokalita závady
Trnovanská 1297/42, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme. Předáno správci dešťové kanalizace.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email