Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
13.08.2019
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Na konci ulice Slovenská, pod restaurací Rozhled je rozbité sklo. Střepy jsou i mezi zaparkovanými auty. Děkuji
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Rozbité sklo bude odstraněno v nebližším možném termínu.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email