NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130919_c461

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Prohlubeň v asfaltu před Radnicí

Datum nahlášení
13.09.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, pouhých 25 m od hlavního vchodu do Radnice je v asfaltu prohlubeň, na které jsem si včera málem zlomil nohu. (Skončilo to naštěstí „jen“ otokem kotníku.) Propadlina má hloubku cca 10 cm. Přesná pozice: 4. parkovací místo – počítáno od nejužívanějších schodů (spojujících obě náměstí) před Radnicí. Asi 1 metr západně od kanálu. Viz též zákres a fotka v příloze. Prosím o zarovnání do roviny nebo prostě nějaký způsob opravy. Parcelní číslo závady: 4532/1 kú Teplice – v majetku Města Teplice, ulice U Radnice

Lokalita závady
U Radnice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáme k opravě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email