Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
2 roky stojící vrak vozidla
Datum nahlášení
13.09.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Před vietnamskou prodejnou ve vjezdu na parkoviště v 1. bloku ul. Pod školou. Vozidlo je poškozené. Chybí zde parkovací místa.
Lokalita závady
Rovná 279, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Vozidlo bylo odstraněno.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email