Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Za rostla lampa
Datum nahlášení
13.10.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Zarostla lampa, není večer vidět na cestu
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 14/10/2021 prověřena na místním šetření
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email