NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

131120_1b69

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nefunguje semafor

Datum nahlášení
13.11.2020

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den, nevím na koho se obrátit, proto píši Vám. Při výjedu od Galerie do ulice Alejní na křižovatce nefunguje již dva dny semafor. Děje se tak ráno v 06:20 kdy vyjíždím do práce ( během dne nevím) na semaforu pro auta stále svíti červená a na semaforu pro chodce stále zelená. Včera jsme tam stále 6 minut a dnes 3 minuty a pak jsem musela zvolit jiný odjezd ( buď jet na červenou, nebo couvat a vzít do podjezdem gymnáziu) Prosím předejte kompetentní osobě. Děkuji

Lokalita závady
Alejní, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Váš podnět předáme k řešení správci světelné signalizace, společnosti Marius Pedersen a.s.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email