Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Listí
Datum nahlášení
13.12.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Nepohrabané listí v celé lokalitě
Lokalita závady
Křížkovského 2510, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Listí bude do konce prosince 2017 shrabáno.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email