NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

131222_8a8a

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Dopravní značení/Vážné nehody

Datum nahlášení
13.12.2022

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den Dnes 13.12.22 kolem 8hod ráno došlo k vážné dopravní nehodě na křižovatce Doubravská / Štúrova . Kdy pravděpodobně někdo opět nedal přednost na stopce . Jedno vozidlo skončilo na chodníku a druhé vlétlo do protilehlého vchodu domu. Nevím zda byl někdo zraněn či nikoli. Tyto dopravní nehody v tomto místě jsou dost časté . Nemůžete se obrátit na PČ republiky ať navrhnou nějaké dopravně bezpečnostní opatření např. zpomalovací práh před hranicí křižovatky ulice Štúrova ? Tak aby ten co jede Štúrovkou zpomalil a nepřehlédl STOPKU ?! Je tam STOPKA sice i nakreslená na zemi ale stejně plno řidičů ji přehlédne a projede bez zastavení. Svislá dopravní značka je mnohdy zakrytá dodávkou. Bylo by dobré s tím již něco udělat než se tam stane nějaká tragédie a někdo bude zraněn či usmrcen. Informace o počtu dopravních nehod na této křižovatce vám dopravní inspektorát jistě sdělí. Děkuji

Lokalita závady
Doubravská 149/11, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, nehoda se stala v 6 hodin ráno. Ponechme, prosím, hodnocení příčiny nehody na Policii ČR a nedělejme unáhlené laické závěry.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email