Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nezabezpečený poklop
Datum nahlášení
14.03.2021
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Betonový poklop nad hlubokým prostorem v řetenickém lesoparku Umístěný špendlík
https://maps.app.goo.gl/akreeFuVs4NEjkSS9
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokusíme se prověřit vlastnictví a zajistit nápravu.
Děkuji za pochopení.
-----------------------
Dobrý den, po oslovení možného vlastníka tohoto zařízení se nám k vlastnictví žádný ze síťařů nepřihlásil.
Zkusíme zjišťovat ještě jinou cestou...
Děkuji za pochopení
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email