Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vzrostlé stromy
Datum nahlášení
14.03.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V místě označeném červenou tečkou jsou vzrostlé stromy, ktrré ohrožují střech našich objektů a silnici.
Lokalita závady
Tolstého, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/3/2022 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email