NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140322_63b3

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zeleň ze zahrad přerůstá do chodníku

Datum nahlášení
14.03.2022

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
V ulicích Svatoplukova a Boleslavova stezka jsou stále větve ze stromů a keřů z přilehlých domů (hlavně z č.p. 2631 směrem do Boleslavovy stezky) v chodníku - zabraňují průchodu (především průjezdu s kočárkem). Již hlášeno v posledním cca roce několikrát, stále stav stejný, ačkoliv bylo deklarováno, jak bude řešeno.... Laskavě prosím o faktické vyřešení situace! Děkuji

Lokalita závady
Svatoplukova 1708/6, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Nahlášený stav prověříme a případně vyzveme vlastníka pozemku k nápravě.
S přáním krásného dne.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email