Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odcizená popelnice a její vysypání na přilehlém místě
Datum nahlášení
14.04.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Odcizená popelnice z Ulice Fojtovická odvezena pod ulici na palouk a vysypána již 2x
Lokalita závady
ulice U Lesíka, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám k zajištění nápravy na dispečink svozové společnosti.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email