NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140420_0d12

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkani, nepořádek

Datum nahlášení
14.04.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Dobrý den, prosím o provedení deratizace za panelovým domem Pražská 3005 /22. Je zde velké množství potkanů. Možnou příčinou je nepořádek, který je podél celého bloku, nejvíce za naším vchodem, kde se zdržují bezdomovci a narkomani v průchodu bývalého krytu CO. Tímto prosím o zajištění průchodu a úklid ploch za panelovým domem, než vše zaroste trávou a krovinami. Mnohokrát děkuji. KUČÍREK

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za zaslání podnětu. Deratizace v této lokalitě byla prováděna na konci měsíce února tohoto roku. Bohužel se v této lokalitě lidé snaží přikrmovat bažanty a jiné živočichy a dochází i k vyhazování odpadků z oken domů, což značně komplikuje vyřešení problému. Podnět byl předán deratizační firmě, jenž v současné době provádí celoplošnou deratizaci města. Současně byla domluvena úprava zeleně, která proběhne v tomto roce s ohledem na finanční možnosti rozpočtu. Dále byl předán podnět na úklid pozemků ve vlastnictví Statutárního města Teplice a vlastníkům sousedních pozemků.

Přeji pěkný den.
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email