Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozpadající se chodník
Datum nahlášení
14.04.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, dá se v dohledné době očekávat oprava chodníku v ulici Javorová na Nové vsi? Už delší dobu obsahuje trhliny a výrazné nerovnosti. Díky moc.
Lokalita závady
Javorová, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Do celkové opravy chodník v letošním roce zařazen není. Provedeme místní šetření a zvážíme případné lokální výspravy.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email