Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící značka
Datum nahlášení
14.05.2018
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Firma které v tomto místě prováděla výkopy, které mimochodem dosud zcela nedodělala, odstranila značku Zákaz vjezdu, a jelikož je to jednosměrka, tak se tu neustále hádáme s řidiči, kteří si cestu v protisměru zkracují. Bylo by možné tam umístit alespoň značku přenosnou? Toto trvá již od prosince a stále se nic neděje.
Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ihned kontaktuji firmu, která opravuje DZ.
Přeji příjemný den
Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email