NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140519_bb4d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Překopaná komunikace- Šmeralova 1183/14

Datum nahlášení
14.05.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Po provedení elektro přípojky nebyla komunikace uvedena do původního stavu po více než 12-ti měsících, další poškození po zemních strojích provádějících teréní úpravy na parcele 498 - při rekonstrukci na objektu 1183/14

Lokalita závady
ulice Šmeralova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email