NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140519_dbc7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zlomený strom

Datum nahlášení
14.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Vedle schodů vedoucích z ul. Pod Doubravkou do ul. Vančurova leží na trávníku mezi dvěma domy zlomený strom, pravděpodobně následkem silného větru. Leží tam již delší dobu.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email