Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v zeleni - Metelkovo náměstí
Datum nahlášení
14.05.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, ačkoliv jsem poněkolikáte uklidil část odpadu v parku Metelkovo náměstí, pokaždé přibude nový. Okraje parku ve večerních hodinách slouží k třídění odpadu a co je nepotřebné zůstává. Stromy a keře slouží jako veřejné wc a odpadkové koše jsou zde převážně na okrasu. Většina odpadků se válí kolem laviček. To že v noci je tu větší ruch než ve dne a člověk si nemůže otevřít okno, jsme díky nečinosti policie zjistili, že se už nezmění. Prosím vás alespoň o to, aby zde probíhal častější úklid. Na policii jsem poptával kamerový systém, nejen kvůli čistotě v parku, ale také poničeným vchodovým dveřím a poškrabaným autům a řekli mi, že je to věcí města. Prosím tedy o radu kam se s tímto problémem obrátit, aby se zde dalo slušně žít. Velice děkuji.
Lokalita závady
Metelkovo náměstí, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření. V parku se nacházelo jen drobné SKO. V této lokalitě je četnost úklidu vymezena od 15/03- 15/11 - 3 x týdně, od 16/11 - 14/03 - 2 x týdně.Ohledně ruchu a ničení majetku se musíte obracet na městskou či státní policii.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email