Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá tráva
Datum nahlášení
14.06.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerostlá tráva brání ve výhledu na křižovatce ulic Gagarinova a Modlanská. Vozidla jedoucí po Gagarinově směrem na šanov II nemají na stopce výhled na silnici od Srbic, hrozí dopravní nehody,
Lokalita závady
ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 16/6/2016 proběhlo místní šetření. Tento pozemek není v majetku Statutárního města Teplice, a proto bude vlastník pozemku vyzván k sekání.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email