Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Poškozené vstupní dveře
Datum nahlášení
14.06.2017
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Již před 3 týdny jsme nahlásili závadu na vstupních dveřích a dosud nebyla odstraněna! Nejdou zavírat. Může dojít k vykradení sklepů! Zrenjaninská 352 prostřední vchod.
Lokalita závady
Zrenjaninská 352/7, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, podle informace z oddělení majetku města nemá Statutární město Teplice ve svém majetku nebo správě žádný dům z ulice Zrenjaninská. Zároveň neevidujeme ani podobnou žádost od začátku tohoto roku.
Podle katastru nemovitostí má budovu pod správou SBD Mír, kontakt naleznete na www.sbdmir.cz
Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email