NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140618_70d4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Vypnutý semafor v Alejní

Datum nahlášení
14.06.2018

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den, minimálně od dubna 2018 je vypnutý semafor v Ulici Alejní u GAlerie. Denně vidím přecházet přes tuto rušnou silnici malé děti a věřte mi, že jsou v tu chvíli ve velkém nebezpečí, protože většina řidičů před přechodem nezastaví, ani řidiči trolejbusů. Po této silnici jezdí i hodně kamionů, přejít přes přechod u Galerie se bojí i dospělí, natož děti, kterým není ani 10 let. Dnes jsem byl svědkem toho, že řidič málem srazil na tomto přechodu malou holčičku a to byla poslední kapka k tomu, abych se v tom pokusil něco udělat. Jsem docela zvědavý co mi odpovíte, jistě to bude něco v tom smyslu, že na tom intenzivně děláte. Jedinou omluvu bych přijal a sice, kdyby v celém městě nešla elektřina. Zajímá mě proč semafor nefunguje a kdy fungovat bude.

Lokalita závady
Alejní, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Jelikož jste v podstatě stejnou stížnost/podnět odeslal na adresu p. náměstka Hanzy, odpověď na Vaši stížnost/podnět dostanete prostřednictvím emailové odpovědi z jeho strany.
Vyjádření k důvodu vypnutí předmětné světelné signalizace je v Hlášení závad již minimálně jednou uvedeno jako odpověď na obdobnou stížnost/podnět od jiného nahlašovatele.
Děkuji za pochopení a přeji pohodový víkend.

S pozdravem, Jakub Číže


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email