Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výtluk na silnici
Datum nahlášení
14.06.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Výtluk na silnici pod křižovatkou ulic Středová a Průjezdná Teplice - Trnovany
Lokalita závady
Středová 1930, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Opravu zařadíme do plánu v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email