NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140624_d568

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Dopravní Zrcadlo do křižovatky

Datum nahlášení
14.06.2024

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, Prosíme za rodiče dětí vozící děti do školky o nainstalování dopravního zrcadla do křižovatky ul. Jugoslávská X Bělehradská. Chápu, že je tam značka dej přednost, ale i tak pokud se jede ul. Jugoslávská tak hlavně ráno kdy je velmi zvýšený provoz kvůli školce je křížení nebezpečné! Z obousměrně Jugoslávské se přejíždí do jednosměrné, tedy na střed vozovky a od zdola z ul. Bělehradská častokrát auto vyjede. Dopravní nehody tam byli za vcelku krátkou dobu 3 a z toho jedna větší . Další byla loni v ul. Jugoslávská X Plzeňská. Bohužel já samotný jsem měl za posledních 14 dní dvě krizové situace kdy sem byl na hlavní a od spoda mi tam někdo na slepo vjel. Děkuji i za další občany a hlavně rodiče dětí vozicii děti do školky. ZvSilq by se tím velmi bezpečnost této komunikacemi.

Lokalita závady
Bělehradská 1904, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, situaci jsme prověřili a zrcadlo považujeme za nadbytečné. Přiložené fotografie jsou průkazné. Postačí, aby řidiči dodržovali pravidla sil. provozu.

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email