Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Prolézadlo č.13 hřiště u ZŠ Koperníkova
Datum nahlášení
14.07.2017
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Poškozené dětské prolézadlo č.13 - prasklé horní obloukové okno - nebezpečné pro malé děti
Lokalita závady
ulice Koperníkova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsem předala k opravě správci dětských hřišť. Jelikož se jedná o náhradní díl, který musíme objednat u dodavatele herního prvku, bude oprava trvat cca 1 měsíc.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email