Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Tráva
Datum nahlášení
14.07.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Mohli byste posekat trávu na vašem majetku na parcele 423/1 k.ú. Hudcov. Majitelé ostatních pozemků mají posekáno.
Přerostlá tráva způsobuje zhoršení zdravotního stavu nám alergikům. Současně žádáme, aby uvedená parcela byla zařazena do ročního plánu sekání. Děkuji
I.Svádová
Lokalita závady
Hudcov, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, předmětný pozemek bude posekán nejpozději v horizontu 14-ti dnů.
V současné době předmětný pozemek opravdu není zahrnut do pravidelné údržby zeleně. V současné době je vypisováno výběrové řízení na údržbu zeleně pro roky 2021-2022 a ve smlouvě na uvedené období je pozemek do pravidelné údržby již zahrnut.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email