Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek u popelnic
Datum nahlášení
14.08.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nepořádek a zápach u kontejnerů v naší ulici
Lokalita závady
Pod Doubravkou 1270/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno na dispečink svozové společnosti.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email