Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Hromada odpadu před garážemi
Datum nahlášení
14.08.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Hromada odpadu je v garážové kolonii v Teplicích-Řetenicích Bratislavská ulice mad tratí před garážovými vraty ve třetím horním boxu. V Teplicích jsou sice odpadky všude kolem téměř každé lavičky, ale tohle vypadá na hromadnou skládku.
Lokalita závady
Bratislavská ev.č. 348, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid černé skládky jsme zadali svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Odstranění odpadu by mělo být provedeno do 14 ti dnů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email