Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dlouhodobě odstavené vozidlo.
Datum nahlášení
14.08.2017
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den. Ve slepé ulici " U Horského Pramene " je dlouhodobě odstavené vozidlo bez RZ. Odstavené vozidlo zabírá parkovací místo, kterých je v této lokalitě velmi málo. Vozidlo je odstavené cca 1 rok.
Lokalita závady
ulice U Horského pramene, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již bylo nahlášeno a probíhá jeho ověření. V případě že dojde k naplnění ustanovení §19 zákona č. 13/1997 Sb., (vozidlo se stane vrakem) bude vlastníkem komunikace odstraněno.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email