NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140819_16f4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek-skládka, bezdomovci

Datum nahlášení
14.08.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Pod mostem v ul. Na Hrázi je neskutečný nepořádek, táboří tam bezdomovci, opravdu s tím nelze nic dělat? Děkuji za odpověď.

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bezdomovce a nepořádek v jejich okolí již řešíme ve spolupráci s městkou policií. Ale ani ona nemůže bezdomovce vyhostit mimo město. Proto budou bezdomovcům poskytnuty pytle na odpad, aby si ve svém okolí uklidili.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email