NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140819_6157

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici vedle popelnice

Datum nahlášení
14.08.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den,nějaký "hlupák" dal k našim popelnicim ledničku a do popelnice narval velkou matraci zřejmě s domnenim že popeláři vše odvezou...teď je zde samozřejmě bordel..prosím o nápravu zda by to šlo..Ulice Masarykova třída 2461/53..děkuji..

Lokalita závady
Masarykova třída, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email