Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé křoví
Datum nahlášení
14.09.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den dne 22.8.2016 jsem Vám hlásil závadu-evidováno pod 220816_32b5, jehož stav je jako vyřešený s tím, že dne 25.8.2016 proběhlo místní šetření a do 14 dnů bude křoví ořezáno. Tento termín vypršel dne 8.9.2016 a křoví je stále stejné tzn. neořezané. prosím o zjednání nápravy. Děkuji
Lokalita závady
K Zámečku 354, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, referentka samosprávy městské zeleně již druhým týdnem čerpá dovolenou. Zítra mám místo ní kontrolní den - pojedu se s technikem dodavatelské firmy na místo podívat. Dle dnešního sdělení technika byl zásah údajně proveden, dle fotografie z dnešního dne byla ale zřejmě jen posekána tráva "před zábradlím". Kvůli výhledovým poloměrům bude ještě odstraněn ruderál za zábradlím.
Děkuji za pochopení.
------------------------
Dobrý den, po dnešním místním šetření sděluji, že vámi uváděné místo bude upraveno nejpozději do 30/09/2016. Zastřižen bude i keř u silnice, který brání výhledu.
Děkuji za zavolání a upřesnění lokality. Přeji hezký den.
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email