NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140916_f0b4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Dopravní značka

Datum nahlášení
14.09.2016

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Ulomená dopravní značka před kruhovým objezdem.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Uvedená komunikace není ve správě Statutárního města Teplice, ale je ve vlastnictví státu a její správu má na starosti Ředitelství silnic a dálnic ČR.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email