NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140919_94b9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená vozovka

Datum nahlášení
14.09.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Ulice Jugoslávská od křižovatky z ulicí Slezská směr Bílina,kde je průjezd zakázán je samý výmol, jiná příjezdová cesta tam není a odnášejí to naše vozy.

Lokalita závady
Jugoslávská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. zadáme o opravě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email