NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140920_40a5

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící nádoba na odpad (koš) u školy na Bílé cestě.

Datum nahlášení
14.09.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Již cca 2 měsíce. Marius odvezl poškozený, ale nedodal nový. Ulice Verdunská - Základní škola Bílá cesta.

Lokalita závady
Verdunská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Doplnění odpadkového koše bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s., v jejichž vlastnictví odpadkový koš je.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email