Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadliny po hlodavcích vedle chodníku
Datum nahlášení
14.10.2021
Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů
Popis závady
Velké propadliny hned vedle chodníku vlivem hlodavců. Otvory v zemi přímo sousedí s přilehlou kanalizací a jsou už i pod chodníkem a zvětšují se. Situace je už mírně nebezpečná.
Lokalita závady
Slovenská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, prosím lze přiložit foto a číslo domu u, kterého se otvory nacházejí. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 21/10/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email