NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

141119_f08a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící zastávka MHD Slovenská směr Nová Ves

Datum nahlášení
14.11.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Chybí zastávka Slovenská směr Nová ves, není si kam sednout a schovat se před deštěm.

Lokalita závady
Opavská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Lavičku na danou zastávku doplníme, to není problém.

Zastávkový přístřešek však na této zastávce budovat neplánujeme, a to zejména díky jejímu naprosto minimálnímu využití nastupujícími cestujícími, jelikož zastávka slouží převážně jako výstupní ve směru z centra města. Výstavba i malého zastávkové přístřešku činí min. 100 tis. Kč, což je v tomto případě značně nevýhodná investice.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem, Jakub Číže


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email