NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

141122_0c78

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený obrubník

Datum nahlášení
14.11.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Posílám fotografii rozpadlého obrubníku, viz. příloha, bylo by dobré minimálně odstranit zbytky ať na ně třeba nikdo nenajíždí koly auta, a následně je dát dopořádku.

Lokalita závady
Pod Hvězdárnou 208/1, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zařadíme do plánu oprav v následujícím období.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email