NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

141215_4f44

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Spálené popelnice

Datum nahlášení
14.12.2015

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, dovoluji si nahlásit opakově spálené popelnice v ulici Olbrachtova 1588/2. Požáry se neustále opakují (poslední jen asi před měsícem). Hořela už i popelnice u fasády, která je ohořelá, i popelnice směsného odpadu pod stromy, které byly rovněž ohořelé a jeden musel být dokonce pokácen. Dále bývalé železniční učiliště je domovem bezdomovců a nepřezpůsobílých občanů a kolem učiliště je jen nepořádek. Nevím, jestli je to ve vaší kompetenci, ale nevím kam se obrátit. Děkuji za řešení. Blínová Jiřina

Lokalita závady
Olbrachtova 1588/2, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nahrazení spálených nádob na odpad opět zajistí svozová společnost. Spálené nádoby jsou bohužel dílem dosud nezjištěných vandalů. Vzhledem k tomu, že zděné kontejnerové stání bylo na soukromém pozemku, podařilo se tento pozemek ke konci letošního roku vykoupit a pro příští rok je v plánu zbourání tohoto původního zděného stanoviště a případné umístění klecového stání (do kterého je alespoň vidět a mělo by podobné nekalé činnosti omezit)nebo přemístění nádob a vybudování stanoviště na jiném místě. Umístění nového stanoviště bude v každém případě předjednáno s BD Trnovany. Odkoupení objektu bývalého železničního učiliště řeší majetkový odbor Statutárního města Teplice, pro bližší informace se tedy můžete obrátit přímo na tento odbor. Průběžně vznikající skládky na pozemcích okolo těchto objektů byly v letošním roce naším odborem již několikrát likvidovány a opět tedy zadám k úklidu.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email