Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý chodník
Datum nahlášení
14.12.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Díra v chodníku na Tržním náměstí před domem 953/4 . Chodník se propadá asi do kanalizace ( hloubka díry cca 50cm).
Lokalita závady
ulice Tržní náměstí 953/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme údržbě k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email