Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvezené kontejnery na papír
Datum nahlášení
15.01.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
+ nepořádek kolem nich, lidi přidávají další odpad. Co dodat? Že svozová firma opět nezklamala. Není to jen tento jeden případ, o cca 50 metrů proti směru jízdy další, škoda, že nejde přiložit více fotek nebo označit více míst.
Lokalita závady
Zrenjaninská 296/12, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, svoz kontejnerů na papír ve Zrenjaninské ulici je nastaven na 1x týdně a probíhá každé úterý. Dnes jsem nechala stanoviště vyvézt mimořádně, včetně úklidu okolo. Při namátkových kontrolách jsem nezaregistrovala, že by nádoby na papír byly přeplněné. Pokud se tedy nejedná o ojedinělý případ nárazového přeplnění, ale nádoba bývá přeplněna často, prosím o nahlášení konkrétních stanovišť, abychom navýšili četnost svozu na 2x týdně.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email