Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Klecové ohrazení
Datum nahlášení
15.03.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, před rokem jsem hlásil chybějící klecové ohrazení a dodnes tam není. Nádoby na odpad se tak stále při větrném počasí povalují na trávníku nebo na silnici.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož osazení klecí v kontejnerovém stání podléhá stavebnímu povolení, bude v letošním roce projektantem zpracován projekt, po jeho odevzdání bude vypsána veřejná zakázka na dodavatele stavby a následně dojde i k výstavbě nových kontejnerových stání v ulici Přítkovské. Výstavbu kontejnerových stání má ve své gesci oddělení investic a realizací.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email