NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150322_dda8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Stínící vrostlé stromy

Datum nahlášení
15.03.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, chtěl bych nahlásit závadu, která spočívá ve stínění vzrostlými stromy přilehlému panelovému domu až do druhého patra, jsem si patřičně vědom trendu ochrany přírody, krajiny a solitérních vzrostlých stromů, kterou také považuji za důležitou. Nebylo by možné stromy - na fotografii - v úrovni zeleného kontejneru prořezat?

Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci ohledně ořezu dřevin prověříme na místním šetření, ale zmiňuji, že stínění dřevin není zákonný důvod ke kácení.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email