NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150324_ee6c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Kanalova mřížka - Novakova ulice

Datum nahlášení
15.03.2024

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, kanalova mřížka u autobusové zastávky v Novákové ulici při každém projetí auta nebo autobusu zvoní. Tato závada již byla jednou opravovana cca před rokem, nyní se objevila znovu. Prosím o upevnění kanálové mřížky nebo její náhradu za plastovou. S pozdravem Jitka Janglova

Lokalita závady
Novákova 3161/2, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáváme k opětovnému upevnění.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email