Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Koše
Datum nahlášení
15.04.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,ve stráni jsou odhozené dva nové odpadkové koše a nad nimi u chodníku je skládka bioodpadu.
Lokalita závady
ulice Rudolfova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpadkové koše se zde bohužel obnovují neustále a vlivem vandalů končí buď rozbité nebo odhozené a vysypané ve svahu, kam je ztížený přístup. Opět tedy nahlásím na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy. Zvažuji však zda u této propojky na Letnou odpadkové koše z těchto důvodů nezrušit, vyzkoušeli jsme již i různé typy košů, ale žádné zde neodolaly. Náklady na opakovanou obnovu odpadkových košů jsou zde značné. Odvoz bioodpadu zajistíme.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email