Stav zpracování
V ŘEŠENÍ
Název hlášení
Nezakonē soustředěný odpad
Datum nahlášení
15.04.2024
Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady
Mezi kolejí a silnici ul Litoměřická
Lokalita závady
Litoměřická 1002/3, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Mgr. Martina Mayerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemek je v majetku Českých drah. Vyzvu majitele ke zjednání nápravy. Dle předchozích zkušeností je to věc na delší čas, většinou musejí vypsat výběrové řízení na úpravu zeleně a na úklid pozemku. Dále je třeba koordinovat přístup pracovníků do kolejiště s dalšími orgány. Prosím, mějte strpení. A buďte opatrný v této lokalitě. Doplňuji, že pohyb osob v kolejišti je přísně zakázán, a to včetně toho času nepoužívaných kolejí.
Mgr. Martina Mayerová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email