NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150519_e8ce

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vchod do parku ze Smetanova nám.

Datum nahlášení
15.05.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Poškozené silniční obrubníky a parkování vozidel v místě vchodu do parku.Domnívám se,že po opravě obrubníku,by postačila žlutá čára,zakazující stání.

Lokalita závady
ulice Jiřího z Poděbrad, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email