NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150520_41f4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepřehledná (nebezpečná) komunikační cesta

Datum nahlášení
15.05.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, prosím Vás, bylo by na místě řešit komunikační cestu (odbočka z ulice Přítkovská na ulici Antala Staška). Je to úzká část komunikace a ostrý úhel zatáčky, kde není dobrá přehlednost vozidel z protisměru. Bylo by na místě zde umístit dopravní zrcadlo kvůli bezpečnosti. Děkuji

Lokalita závady
Antala Staška, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, zmíněný úsek komunikace má standardní šířku, avšak místo je nepřehledné zejména kvůli keřům na pozemku ve vlastnictví bytového družstva. Provedli jsme kontrolu za přítomnosti Policie ČR dopravního inspektorátu Teplice a umístění zrcadla nebylo doporučeno. Dnes jsme vyzvali vlastníka pozemku ke zkrácení keřů v zatáčce. Statutární město Teplice provede na místě obnovu vodorovného DZ V12c (zákaz zastavení).

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email