NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150524_f939

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nebezpečná křižovatka

Datum nahlášení
15.05.2024

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Rád bych upozornil na dle mého názoru nebezpečnou křižovatku ve směru Prosetice na ulici Bystřanská je zde omezení rychlosti na 70km/h avšak podle mého názoru by zde melo byt omezení alespoň na 50 ne-li 30. Denně zde projížďim a vyjizdim z viaduktu od čerpací stanice Omw a ačkoliv dodržuji svislou dopravní značku Stůj dej přednost v jízdě tak človek nemá dostatečný čas se rozjet na onu rychlost a právě proto je zde i tolik nehod. Nehledě na to, že auta sjíždějící z kopce po hlavní ulici rozhodně nejezdi předepsanou rychlosti 70km/h. Dekuji

Lokalita závady
Bystřanská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, zmíněnou křižovatku jsme již prověřovali za účasti Policie ČR dopravního inspektorátu Teplice a nebyla doporučena žádná další úprava dopravního značení. Policie ČR neeviduje toto místo jako nehodové a v prostoru křižovatky platí nejvyšší povolená rychlost 50km/h, neboť křižovatka dle pravidel sil. provozu ruší platnost předchozí značky (70km/h).


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email